Banka ve Finans

2020 Yılı MTV Ödemelerine Taksit Yapan Kredi Kartları

2020 yılı MTV (motorlu taşıtlar vergisi) ödemelerine taksit yapan kredi kartları şunlardır:

  • QNB Finansbank Kredi Kartları
  • Akbank MTV Ödeme
  • Garanti Bankası Bonus Kart ile Ödeme
  • İş Bankası Kredi Kartı İle MTV Ödeme
  • Yapı Kredi World Kart MTV Ödeme
  • Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı MTV Ödeme

MTV ödemelerinde taksit yapan kredi kartları bu şekilde belirtilmektedir.

QNB Finansbank Kredi Kartı ile MTV Ödeme Nasıl Olur?

QNB Finansbank kredi kartı ile MTV vergisini ödeme işlemi yapmak isteyen biri, bankanın sunduğu imkân sayesinde iki taksitli olarak ödeme yapabilmektedir. Bu kredi kartı ve sağladığı ödeme imkânından yararlanmak ya da daha detaylı bilgi almak için QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Akbank ile MTV Ödeme Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı olan Axess kredi kartı ile MTV ödemelerini 2 taksitli olacak şekilde kullanabilirsiniz. Bankanın sunduğu bu ödeme hizmetinden yararlanmak için internet üzerinden direkt bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da kartınızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kart İle Ödeme Nasıl Yapılır?

GarantiPay ile MTV ödemesi ile işleminizi gerçekleştirmek mümkün. Ayrıca Garantipay ile ödeme işlemlerini gerçekleştiren müşteriler 30 TL değerindeki indirim fırsatından da yararlanmaktadır. Garanti Bankası Bonus kredi kartı ile ödemelerinizi iki taksitli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. GarantiPay ile yapacağınız ödemeler için üç taksit imkânından da yararlanabileceksiniz.

MTV Ödemesi İçin İş Bankası Kredi Kartı Kullanılabilir mi?

İş Bankası Kredi kartı ile MTV ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş bankası ayrıcalığı ile 200 TL üzeri ödemelerde 3 taksite kadar ödeme imkânı sağlanmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için İşcep ve internet şubesi üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz. Ardından bankayla iletişime geçmeniz gerekmektedir. MTV ödemelerinde taksit yapan kredi kartları arasında İş Bankası en çok tercih edilen kredi kartları arasında gelmektedir.

Yapı Kredi World Kart İle MTV Ödemesi Yapma İşlemi

Yapı Kredi World kredi kartı ile MTV ödemesini 3 aya kadar taksit imkânıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Combo Kredi Kartı MTV Ödemeleri

Ziraat Bankası Combo kredi kartı ile MTV ödemelerinizi 1000 TL üzerinde olduğu takdirde 3 taksit olacak şekilde ödeme seçeneği ile yapabilirsiniz. Hemen Ziraat Bankası ile iletişime geçerek MTV ödemelerinde taksit yapan kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı