Hayatın İçinden

Bez Bebek Oyuncuları Şuan Ne Yapıyor

Focus filmin yapımcılığını üstlendiği Bez Bebek, 3 sezon sürdü ve 101 bölümü ile final yaptı.Dizi 2 Nisan 2000 – 4 Eylül 2007 tarihleri arasında FOX TV’de yayınlandı. Birçok çocuğun küçüklüğü bu dizi izleyerek geçti.

Dizide Makbule karakterini canlandıran sevinç aktansel ve Kulina karakterini canlandıran Oya Aydoğan hayatlarını kaybetti.Iki Usta oyuncular Nurlar içinde uyusun özlemle anıyoruz

bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-sevinc-aktansel-makbule
bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-sevinc-aktansel-makbule

SEVİNÇ AKTANSEL (Makbule)

Uzun süredir ALS hastalığı ile boğuşan Sevinç aktansel Usta tiyatrocu hayatını televizyonlarda tanıdığımız bir isim.Usta oyuncu dizi çekilirken hastalığı devam ettiği öğrenildi. 100 bölüm süren dizinin son döneminde konuşamadığı bir hareket edemediği için bir koltukta oturuyor, sadece ağzını oynatıyor gibi yapıyordu.Daha sonra da Aktansel’e dublaj yapılıyordu.

 

 

 

bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-oya-aydogan-kulina
bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-oya-aydogan-kulina

OYA AYDOĞAN (Kulina)

Oya Aydoğan ise Ani bir bir şekilde 2016 yılında aramızdan ayrıldı. Bez Bebek dizisi Onun için sıradan bir projeydi. Geçmişte Yeşilçam’da oynadığı onlarca Efsane film ile herkes tarafından tanınmıştır. O zamanın en güzel yeşilçam güzellerinin başında yer alıyordu. Sayısız başarısı olan Oya Aydoğan bez bebekte de başarılı bir oyuncu olduğunu Her anlamda gösterdi.

 

bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-evrim-akin-nana
bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-evrim-akin-nana

EVRİM AKIN (Nana)

Dizinin ana karakteri olan Nana’ya, Evrim Akın Hayat vermişti. 100. doğum gününde insan olmayı dileyip dünyaya gönderilen iyi kalpli bir oyuncak olarak izlemiştik. 39 yaşında olan Evrim Akın, sürekli genç görünmesi ile dikkat çekiyor sayısız çocuk programında görev üstlendi. Çocukları çok sevdiği için böyle yapımlarda olmayı tercih ettiğini belirtiyor. Halen büyük bir kitleye sahip olan Evrim Akın Instagram’da 400 bini Aşan Bir takipçi sayısı bulunuyor.

bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-tan-sagturk
bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-tan-sagturk

TAN SAĞTÜRK

Karısını kaybetmiş uzun yıllar sonra çocuklarına annelik yapması gereken biri olduğunu fark etmiş Simge ile nişanlanmıştı. Ancak Nana Dünyaya gelince ona aşık olmuştur. Emre ve yağmur’un babası olan Hakan’a ise 2 sezon boyunca Tan Sağtürk Hayat vermişti.49 yaşında olan Tan Sağtürk aynı zamanda çok iyi bir dansçı. Yakışıklı olmasından dolayı, bir dönem sürekli magazin sayfalarında yer alıyordu. Dans eğitmenliği ne daha çok önem veren başarılı isim Instagram’da 70 bini Aşan takipçisi bulunuyor.

bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-emre
bez-bebek-oyunculari-suan-ne-yapiyor-emre

EGE TANMAN

Sadece Bez Bebek ile değil oynadığı Babam ve oğul filmindeki rolüyle de bir anda büyük bir şöhrete ulaştı. Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı ve IMDb nin en iyi 100 listesindeki tek Türk filmi olan Babam ve Oğlum filminin Deniz’i, Ege Tanman izleyen herkesi ağlatmıştı. Bursa’da ailesiyle yaşayan genç yıldız, son haliyle görenleri bir hayli şaşırtıyor. işte sosyal medyada tip olarak kullanan Ege tanman’ın son hali de bu şekilde 20 yaşında olan başarılı ismi Instagram’da 41000 kişi takip ediyor.

 

ASENA KESKİNCİ

Ev halkının en küçük çocuğu olan Yağmur, Nana’nın sırrını öğrenen ilk kişidir. Bu karakteri ise Reyhan Asena Keskinci Hayat vermişti.Kızıl saçları ve tatlı yüzüyle herkesin sempatisini kazanmıştı Ayrıca reklam filmlerinde rol oynamıştır bez bebeğin yağmuru Reyhan Aleyna Keskinci diziden sonra bir daha ekranlara görünmedi Asena Keskinci çok büyümüş çok değişmiş şimdilerde Instagram’da binlerce takipçisi var 17 yaşında Sena’nın Instagram’da 58.000 takipçisi bulunuyor.

MEHMET USTA

Kötü Kalpli bir oyuncaktır. Onun da dileği insan olmaktır. Ancak Nana, bunu dileğince onun insan olmasını engellemeye karar verir ve bu yüzden nana’ya durmadan kötülük yapmaktadır. Joker karakterine ise Mehmet usta hayat vermişti. Şu an 45 yaşında olan başarılı oyuncu, ara sıra farklı projelerle karşımıza çıkmaktadır. sosyal medyayı çok fazla kullanmayan başarılı oyuncu normal ve sakin bir hayatı tercih edenlerden.

FATOŞ KABASAKAL

Hakan’ın kötü kalpli nişanlısıdır. Onunla sırf zengin olduğu için evlenme planları kurmaktadır Makbuş’u huzurevine, çocukları yatılı okula göndermek istiyordu.Simge’yi ise Fatoş Kabasakal canlandırmıştı. Şu an 36 yaşında olan başarılı oyuncu aynı zamanda sunuculuk ve mankenlikte yapmaktadır. Kabasakal geçtiğimiz dönemlerde ise evlenmeye karar verdi Eski Şöhretinden biraz uzak kalan Fatoş kabasakal’ın Instagram hesabını 46000 kişi takip etmekte.

SİBEL KASAPOĞLU

Özge karakteri ile daha çok tanındı. Uzun süre ekranlardan uzak kalan Sibel Kasapoğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarında okuyor. Aynı zamanda tiyatro eğitimi de alan Kasapoğlu, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor. Genç oyuncunun değişimi görenleri şaşırtıyor. Şu an 26 yaşında olan Sibel Kasapoğlu 26.000 kişi takip etmekte. Muhtemelen Özge’yi karakterini canlandırdığı için pişman olan başarılı isim, Özge karakteri ile anılmayı çok sevmiyor. Yorumları kapatan Sibel Kasapoğlu Böylelikle eski hatıralarını unutturmaya çalışmakta.

TUĞRUL ARSEVER

54 yaşında olan Tuğrul daha çok şarkıcı kimliği ile biliniyor. Müzikal kariyeri 1992 yılında yayınladığı albümle başlamıştır. Şehir tiyatrosu’nun kadrosunda olan oyuncu, Bez Bebek, Yaşamış şehir hikayeleri, Ayrılsak da Beraberiz, Üvey baba gibi birçok dizide rol almıştır. 1995 yılında çıkan Birtanem isimli albümüyle büyük beğeni toplamıştır. bu albümde yer alan Benden günah gitti, Neyleyim ve Allah’ım Akıl ver parçaları ile hit olmuştur. Şimdilerde ise pek fazla görünmemektedir.

ŞÜKRAN OVALI

Merve karakterine Şükran Ovalı hayat vermişti. 33 yaşında olan Şükran’ın küçüklüğü İzmir, Eşrefpaşa ve Bahçelievler’de geçmişti. Şükran Ovalı 2018’de gösterilmeye başlanan Vatanım Sensin dizisinde Zerrin canlandırdı. Caner Erkin evli olmasından dolayı magazin dünyasından ismi hiç düşmedi. Bazı skandallar sayesinde televizyonda varlığını sürdürmeye devam etti. Instagram’ı da aktif kullanan Şükran Ovalı’yı 710.000 kişi takip ediyor.

CİHAN ŞİMŞEK

Cihan yeni dönemin popüler oyuncularından biri görsen 4N1K ile aşk dizisinde Sinan karakterini canlandırmaktadır. Bu sayede daha çok tanındı 26 yaşında olan başarılı oyuncu çok az kişi bilse de geçmişte Bez Bebek dizisinde boy göstermişti. Dizide Selim karakterini canlandırdı. Kariyerin zirvesine artık yakalayan başarılı oyuncu şu an 555.000 kişi takip ediyor.

BEGÜM ÖNER

Begüm Öner 1989 yılında Almanya’da doğmuştur Seksenler dizisinin setinde tanışıp Aşk yaşamaya başladığı Ceyhun Fersoy ile evlenmiştir. Bez Bebek de ise Petek olarak tanımıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan başarılı oyuncu 83.000 kişi takip ediyor.

ELİF CEREN BALIKÇI

Pompi karakterine Elif Ceren Balıkçı Hayat vermişti. Son olarak kırgın çiçekler dizisinde rol alan oyuncu Elif Ceren Balıkçı, geleceği parlak isimlerden. O zaman daha çocuk olan Elif Ceren şu an 19 yaşında. Ayrıca bez bebekte Miray Daner, Beydağ Ecer konuk oyuncu olarak izlemiştik.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı