Çiftçi DestekleriKredi ve Destekler

Çiftçi Kredisi Veren Bankalar

Çiftçi kredisi veren bankaları ve sundukları avantajlı hizmetleri sizler için sıraladık.

 

Halk Bankası Çiftçi Kredisi

Esnek ödeme planına sahip çiftçi kredisi veren bankalar arasında Halk Bankası önemli bir yere sahiptir. Bankadan alınan kredilerin geri ödemeleri hasat süreci sonrasına ertelenebilmektedir. Çiftçi kredinizin ödemesini kendi belirlediğiniz tarihlerde ve taksit imkanı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Çiftçi Kredisi

Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun ödeme avantajlı kredi hizmeti sunan bankalardan biri Yapı Kredi Bankası’dır. Ekonomik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, ÇKS sistemini kullanan bir bankadan kredi ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası’nı tercih edebilirsiniz. ÇKS üyelerine hizmetin yanında,  Yapı Kredi Bankası’nın en önemli avantajlarından biri çiftçilere ortalama 60 aylık ödeme vadeleri sunmasıdır.

QNB Finansbank Çiftçi Kredisi

QNB bankası günümüzde tarım üreticilerine yönelik yeni hizmetler geliştiren bankalardan biridir. Önceki dönemlerde çiftçi desteği sağlamayan banka, son dönemlerde piyasanın rekabetçi yapısına uyum sağlamak için uygun ödeme koşullarına sahip çiftçi kredisi hizmeti sunmaya başlamıştır. Bir QNB Finansbank şubesine uğrayarak kredi alımıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi

Tarım ve hayvancılık alanında, geçmişten günümüze çiftçilerin ve üreticilerin en çok tercih ettiği bankaların başında Ziraat Bankası gelmektedir. Çiftçiler için kredi ve kredi kartı hizmetleri bulunan bankanın en önemli avantajlarından biri düşük faiz uygulamasıdır. Çiftçi kredisinden yararlananlar geri ödemelerini esnek ödeme planları ile yapabilir, farklı limitlere sahip kredi olanaklarından yararlanabilirler.

Vakıfbank Çiftçi Kredisi

Vakıfbank’ın çiftçilere sunduğu avantajlı hizmetlerin başında yüksek limit oranına sahip çiftçi kredi kartı gelmektedir. Bunun yanında bankadan farklı alanlar için kredi talebinde bulunabilirsiniz. Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredi hizmetleri arasında, projeli yatırım kredisi, işletme kredisi ve yatırım kredisi öne çıkmaktadır.

Şekerbank Çiftçi Kredisi

Tarım ve hayvancılığa önemli kredi desteği sağlayan bankalardan biri Şekerbank’tır. Farklı alanlardaki ihtiyaçları karşılamak üzere bankanın sunduğu kredi seçeneklerinden bazıları şöyledir:

  • Tarla büyütme kredisi
  • Kırsal kalkınma kredisi
  • Eko tarımsal krediler
  • Tarım için gerekli araç ve gereçlerine yönelik krediler

Denizbank Çiftçi Kredisi

Ülkemizde yatırım odaklı kredi veren bankalar arasında öne çıkan Denizbank, çiftçiler için kolay ödeme seçeneklerine sahip kredi hizmetleri sunmaktadır. Farklı projelerin finansmanı için bankanın sağladığı krediler arasında öne çıkanları şöyle sıralayabiliriz:

  • Tarımsal işletme kredisi
  • Genç çiftçi kredisi
  • Benim bahçem benim tarlam kredisi
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı