Hayatın İçinden

Çok Göz Önünde Bulunmayan Çıplaklar Plajları

Değişen ve gelişen dünyanın getirmiş olduğu bir takım güzelliklerin var olması ile beraber Aynı ölçüde Belki de daha fazla günahlara açılan kapıların artmış olması da bir gerçektir.

Çıplaklık normal olarak gösterilmekte ve artan zina ilişkileri oldukça yaygın olmuş durumda.İnsanı hem dünyada hem de ahirette zelil eden bu çirkin fiilin yaygınlaşmasının kıyamet alameti olarak zikredilmesi, Müslümanın zina karşısında ne kadar tedbirli olması gerektiğine işarettir.Birçok medeniyetin çökmesinde zinanın önemli bir rolü olduğunu bilmek gerekir.Lut Kavmi sapkınlıklarindan dolayı helak oldu.

İSKANDİNAVYA

İsveç 70, Norveç ise 20 adet nudist plaja ev sahipliği yapıyor. Buralar konu nudizm olunca uzun süredir dünyanın en açık fikirli düşüncelerine sahip olan bölgesi olarak değerlendiriliyor.Tamamen çıplak yüzüm çıplak güneşlenmek yasal.İşin en garibi her yıl yüz binlerce turist buralara akın ediyor.

YUNANİSTAN

Yunanistan genelinde Nudist plajlar çoğunlukla Yunan adalarında bulunuyor.Skiathos,  antiparos ve Girit adasının tam güneyinde yer alan Malata bu plajlar çıplaklığın yaygın olduğu yerlerin başında oluyor.

O’NATUREL RESTORAN – FRANSA

Fransa’nın başkenti Paris’te açılan ilk Nudist Restoran 20 yaşından büyükleri ağırlıyor nedir restorandan yemek yiyebilmek için önceden rezervasyon yapanlar var İçerisi dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanan mekanda yemek fiyatları ortalamanın biraz üzerinde

“Fransız yasalarına göre Servis personelleri çıplak olmayacağı için restoranın garsonları giyinik olarak servis yapıyor “

Konukların sadece suratlarını giymelerini izin var kadınlar ise ayakkabılarında giyebiliyor.

SPIELPLATZ KÖYÜ – İNGİLTERE

İngiltere’nin en ünlü ve en gizemli çıplaklar köyünün sakinleri, yaşamlarını ve günlük faaliyetlerini anlatırken nudist felsefeyi benimsemiş olarak bir arada yaşamaktan çok mutlu olduklarını belirtiyorlar. Küçükköyün elektrik diğer güncel ihtiyaçları dışarıdan sağlanıyor. Şu anda çıplaklar Köyü’nün popülaritesi giderek artarken her geçen gün köye katılımı artıyor. restorana bilardo ve diğer oyun salonları havuzlu Bahçeleri ile Doğan’ın tüm güzelliklerini barındıran çıplaklar köyü sakinleri özellikle hafta sonları artıyor.

FORMENTERA ADASI – İSPANYA

İspanya’nın formatör odasında bulunan çok sayıdaki büyüklü küçüklü plaj İspanyol halkının ve tüm dünya gezginlerinin en gözde nudist bölgelerinden biri. Adanın tüm plajlarının Nudist kamplarından oluştuğunu söylemek zor.Tokat burada ki Nudist plajlarının sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.Burası İspanya’nın en önemli 3 Nudist bölgesi olmakla birlikte ülkedeki tek alternatif değil.

ROVINJ – HIRVATİSTAN

Hırvatistan’ın dalmaçya kıyısında bulunan Yerleşim birimi Rovinj’de yer alan valalta bölgenin en ünlü plajlarından biri.Çıplakların de rağbet ettiği bu Plaj adriyatik’te bu alanda tek olma özelliğine sahip.

WRECK BEACH, VAHCOUVER, KANADA

Adını Uzunca bir süre kumsalda kalan gemi enkazından alan Wreck Beach, Kanada’nın ilk ve tek devlet onaylı Nudist Plajı. Vancouver’dan sadece 15 dakika uzaklıktaki 5 kilometre uzunluğundaki plaj sadece yürüyerek gezilebiliyor.

ÇIPLAKLAR GEMİSİ

Teksas kökenli bir şirket olan ve Bare Necessities karayipleri her zaman popüler olacak bir tarza ulaşabilmek için yolculuğa Forida’dan başlayan ve bir hafta süren gemi seferleri düzenliyor. Bu orjinal yüzen çıplaklar kampı; Dominik Cumhuriyeti, Porto Riko’dan, bölgedeki en iyi Fransız adalarına kadar birçok farklı noktaya Yelken açıyor. Adadan adaya geçerken katılabileceğiniz Doğa yürüyüşü, kano ve Şnorkel yüzme gibi çok çeşitli aktivitelere ek olarak The Big Nude Boat (Büyük çıplaklar gemisi) Ayrıca bahamalardaki kendi özel çıplaklar Adası’nda da mola veriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı