İş

Dominos Pizza (Franchise) Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları ve Ücreti Ne Kadar?

Bu makalemizde Dominos Pizza (franchise) bayiliği {nasıl} alınır, şartları ve tutarı ne kadar şeklinde sorulara cevap verme yoluna gideceğiz. Türkiye çapında pizza markaları içinde bilhassa Pizza Hut markasından sonrasında en oldukca ilgi gören markalardan birisi olarak dikkatleri çekmiştir. Dünya geneline mal olan marka, ülkemiz çapında bayilikler vererek marka kıymetini oldukca daha önemli anlamda yükseltmeyi hedefliyor. Bizde Dominos Pizza bayiliği almak isteyenler için elimizden geldiğince bilgileri sizlere sunma yoluna gideceğiz efendim.

 

Dominos’s Pizza Nedir?

Domino’s Pizza, 1960 senesinde ABD’nın Michigan eyaletinde kurulmuş ve süre içinde zincir restoran haline gelmiş bir pizza markasıdır.

Türkiye çapında bilhassa kısa süre içinde besin sektörüne yatırım yapanlar için en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Marka kıymeti son aşama yüksek olan Dominos, bayilikleri mevzusunda da irili ufaklı markalara nazaran oldukca daha kurumsal hareket ediyor. Marka, kısa süre içinde çoğu markaya kıyasla bayilik sayısı manasında Türkiye’nin en süratli yayılan markalarından birisi olmayı başarmıştır. Bayilik standartları ile ilgili olarak da sizlere bilgiler sunacağız.

Dominos Pizza Bayilik Şartları Nedir?

Dünyanın en büyük markalarından birisinden bahsediyoruz. Hali ile her insana bu markanın bayiliği basit bir biçimde verilmez. Hatta markanın haklarını alabilmek için koşullar da bir o denli keskin. Dominos Pizza, bunun için ayrı bir internet sayfasında sizlere bilgiler sunuyor. Bayilik almak için de hatta önemli miktarlarda isim hakkı vermek gerekiyor da diyebiliriz sanırım. Bunun için hazırlanan bir görsel aslen Dominos Pizza bayilik müracaat şartları ile ilgili olarak aşamalar kesin biçimde kendisini göstermiştir.

 

Yukarıda da gördüğünüz suretiyle öncelikli olarak müracaat yaparsınız ve Dominos yetkilileri ile kapsamlı bir ön görüşme gerçekleştirirsiniz. Bu aşamada sizin deneyimleriniz bile en ince ayrıntısına kadar sunulur. Sonrasında ise yetkililer, sizden dükkanın konumu ve markaya eğilim mevzusunda bir fizibilite raporu ister. Raporun pozitif yönde olması halinde kısa zaman içinde ön protokol imzalanır.

 

 

Peşinden markanın geleceği ve geçmişi ile ilgili uygulamalı ve kuramsal eğitim almak için tutar ödenir ve eğitim başlamış olur. Akabinde Dominos markasının emlak uzmanları ile dükkan kiralarsınız veya satın alırsınız, insiyatif sizin. Akabinde dükkan içinde Dominos standartları gereği düzenlemeler yapılır. İşe alım süreçleri ve işe alınan kişilerin eğitiminden de yeniden Dominos Pizza mesuldür. Peşinden marka sözleşmesi yaparsınız ve şubeniz kısa bir süre dilimi içinde hizmete hazır biçimde açılır.

 

Dominos Pizza (Franchise) Bayiliği {Nasıl} Alınır?

Dominos Pizza, kısa süre içinde oldukça süratli büyüyen bir marka oldu. Sürecin işleyişini yukarıda elimizden geldiğince sizler için anlatma yoluna gittik. Türkiye çapında birkaç senelik dilim içinde şartları en iyi biçimde çözümleme etmek ve fizibilite raporlarını etraflıca çıkarmak gerekir.

Yukarıdaki şartları en iyi biçimde sağlamanızın peşinden Dominos Pizza bayiliği için değerlendirme sürecini de başarı göstermiş bir biçimde yapmışsınız anlamına gelir. Bayilik başvurusu online olarak gerçekleştilir. Domino’s Pizza franchise (bayilik) başvurusu yapmak için TIKLAYIN. Bu sayfada franchise süreçleri ile ilgili olarak bütün detayları enine boyuna edinme şansına da haiz olmuş olursunuz.

Franchise tutarları ile ilgili olarak bilgileri da aşağıda sizlere kesin bir biçimde verebiliyoruz. Dominos Pizza markasının kalitesi kendisini her anlamda ortaya koyuyor. Reklam anlaşmaları veya projeler ile ilgili olarak bayiliğiniz daima için merkeze bağlı olacaktır. Online sipariş şeklinde imkanlar mevzusunda da yeniden Dominos markasının sistemleri ile entegre çalışırsınız. Internet sitesinden ve mobil uygulamadan gelen siparişler, otomatikman bayilik sisteminize düşer. Doğrusu merkeze gelen siparişler ile beraber önemli gelirler elde etme şansına erişirsiniz.

Dominos Pizza (Franchise) Bayilik Tutarları Ne Kadar?

Oldukça mühim bir noktaya an itibari ile parmak basmak üzereyiz. Dominos pizza bayilik tutarları ile ilgili olarak sizlere en iyi seçenekleri sunma yoluna gideceğiz. Resmi web sitesinde de ücretler ile ilgili olarak data sahibi olmak istersiniz ama bu o kadar da olanaklı değildir.

 

Bütün franchise başlangıç tutarı 150.000 Dolar şeklinde bir tutar ile başlıyor. Doğrusu bu da yaklaşık olarak 900.000 Türk lirası şeklinde bir tutar manasına geliyor. Dünyanın en büyük markalarından birisinin bayisi olmak oldukça zor. Bu yüzden önemli tutarları gözden çıkarmanız icap ettiğini de kesin biçimde söyleyebiliriz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı