GenelSağlıkSgk

Eczanem Nerede Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır

Gündelik yaşamımızı kolaylaştıran akıllı telefon uygulamalarına her gün bir yenisi ekleniyor. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan ve yerli bir çalışmanın ürünü olan “Eczanem Nerede” uygulaması bunlardan biri. Türk Eczacılar birliğinin katkılarıyla geliştirilen uygulamayla gece saatlerinde veya acil durumlarda en yakın eczanenin konumuna kolayca erişim sağlanabiliyor. Uygulamanın tanıtımında konuyla ilgili düşüncelerini paylaşan, Türk Eczacıları Birliği Başkanı Erdoğan Çolak,  eczacılık sektörü olarak halk sağlığına verdikleri önemden ve uygulamanın eczacılık hizmetlerine olan katkısından söz etti.

“Eczanem Nerede” uygulaması aracılığıyla detaylı yol tarifi ve eczanenin ulaşım numaraları anında ekranınıza geliyor.  Siz de “Eczanem Nerede” uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eczanem Nerede uygulaması, hem Android hem de IOS destekli cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bir Türk Eczacılar Birliği projesi olan “Eczanem Nerede” uygulamasının alt yapısı ise Başarsoft şirketine ait. Appstore ve GooglePlay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulamanın, belirli zaman aralıklarıyla güncelleme alacak ve böylece vatandaşlar güncel adreslere kolayca ulaşabilecek.

Birçok uygulamada olduğu gibi “Eczanem Nerede” uygulaması da taklitleriyle karıştırılabilir. Bundan dolayı uygulamayı cihazlarınıza indirirken geliştiriciye dikkat etmeniz gerekiyor. Güvenli kullanım açısından, GooglePlay ve AppStore üzerinden indirme işlemi yaparken uygulama geliştiricisinin Türk Eczacılar Birliği olmasına özen gösterin. Eczanem Nerede hizmetinden yararlanmanız için indirme linklerini sizinle paylaşıyoruz:

Eczanem Nerede Apple Store İOS Telefon Tabletler için İndir

https://apps.apple.com/tr/app/eczanem-nerede/id1481171482?l=tr

Eczanem Nerede Google Play – Android Telefonlar Tabletler için İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.eczenemNerede

Verdiğimiz linklerle GooglePlay ve AppStore üzerinden cihazlarınıza “Eczanem Nerede” uygulamasını güvenle indirebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı