Genel

Gönül Kahvesi Bayiliği Nasıl Alınır? 2020 Şartları Nelerdir?

Bugün ki yazımızda Gönül kahvesi bayiliği nasıl alınır, 2020 koşulları ve ücretleri nedir gibi sorulara hep birlikte cevap vereceğiz. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içinde bu tarz cafe girişimlerinin çok önemli anlamda yaygın bulunduğunu biliyoruz. Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde önemli anlamda ilgi gören girişimler olduğunu kesin biçimde söyleyebiliriz. Nitekim Gönül Kahvesi, bu bağlamda en güvenilen markalardan birisi olarak dikkat çekti. Franchise mevzusunda da son derece yaygın bir marka olduğu için sitemiz içerisinde sizlere bu anlamda en ideal detayları sunmak istiyoruz.

 

Gönül Kahvesi Nedir?

Gönül Kahvesi, kısa süre içinde bayilik (franchise) sayesinde şubeleşen Türkiye’nin en büyük çağdaş cafe girişimlerinden birisi olarak bilinir.

Gönül Kahvesi, bilhassa canlı müzik konseptini içeren ve çoğu modern kahve türünü içeriğinde barındıran bir mekan. Bilhassa gençlerin çok ciddi anlamda uğrak mekanlarından birisi olduğu için bayiliği ciddi anlamda ilgi gören markalardan. Nitekim koşulları ve marka değeri yönünden göz attığımızda çok ciddi anlamda modern bir marka. Bayilik koşulları ile ilgili olarak genel itibari ile sizleri bilgilendireceğiz. Merak ettiklerinizi yorum alanlarımızdan bizlere sorarak daha ayrıntılı bir şekilde bizlerden bilgi edinme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Gönül Kahvesi Bayilik (Franchise) Koşulları 2020

İlk olarak çok ciddi anlamda yüksek ücretler dönüyor ve bununla ilgili olarak sizleri yine bilgilendirme yoluna gideceğiz. Gönül Kahvesi, şuan Türkiye ve dünyanın belli başlı devletlerinde toplamda 100’ü aşkın şubesi ile tam anlamıyla bir marka haline geldi. Yurt dışı şubeleşmesi de bulunan şirket, yakın bir süre dilimi içinde Starbucks konseptini de kendisine ilke edindi.

Marka değeri önemli anlamda yüksek olduğu için franchise ücretleri de oldukça önemli anlamda yüksek. Bu sebep dolayısı ile sizlere elimizden geldiğince koşulları en kesin şekli ile sunma yoluna gitmek istiyoruz. Gönül Kahvesi, yeniden çoğu başka bayilik modelinde olduğu şeklinde genel koşulları çok katı bir markadır. Bayilik verilecek olan kimseler, bayilik konumları gibi çoğu başka detay alanında uzman kimseler tarafınca analiz ediliyor. Bu analiz sonucunda da bayilik verilerek aslına bakarsak marka değeri sonuna kadar değerlendirilebiliyor. Koşulları maddeler halinde daha da derinlemesine bir şekilde incelemek ve fikir edinmek istiyoruz. Hemen başlamış olalım;

 • Bayilik başvurusu meydana getiren şahısın 20 yaşından büyük olması,
 • Bayilik başvurusu meydana getiren şahısın bankacılık ve kredi sicilinin pozitif yönde olması,
 • Müracaat sahibinin adli sicilinin herhangi bir şekilde problemli olmaması,
 • Gönül Kahvesi bayilik ücretini sözleşme ile beraber takdim edebilme,
 • Bayiliğin açılması için tercih edilen adresin genç ve yüksek zümre muhite yakın olması,
 • Bayiliğin basit ulaşılabilir ve yeteri kadar büyük bir mekanda olması,
 • Minimum 250 metrekare mekan zorunluluğu,
 • İşlek cadde üzeri mekan veya AVM içerisi müracaat zorunluluğu,

2020 Uçuş Ekibinin Gelir Vergisi Nasıl Hesaplanır?

 

 

gibi oldukça önemli koşullar yer ediniyor. Gönül Kahvesi, elit bir marka olma yolunda hareket ettiğinden ötürü basit noktalara şube açmayı reddediyor. Bu sebep dolayısı ile bayilik başvurusu yapan şahıs ile yapılan görüşmelerde bütün koşullar aranır. Gönül Kahvesi 2020 bayilik (franchise) müracaat koşulları bu şekilde kendisini gösteriyor. Yine de oldukça zor bir süreç değil.

Gönül Kahvesi’nin bayilerine sunmuş olduğu imkanlar ile ilgili olarak da yeniden merak edilenler söz mevzusudur. Bu anlamda da bir takım seçenekleri sizlere sunmamız icap ettiğini düşünüyoruz. Bu biçim şubeleşmelerde bilhassa merkezden alınacak olan olan desteklerin oldukça büyük önemi var olan. Bu desteklere bakacak olursak;

 • Online veya geleneksel reklam katkı oranı,
 • Bütün yeni alınan personeller için özel eğitim,
 • Bayilik bölgesinin rakipleşme manasında korunması,
 • Bayiler için gereksinim duyulan ürünlerin temini,
 • Yer ve mekan seçimi yardımı,

bu anlamda markanın bayi adaylarına sunmuş olduğu en ideal imkanlar içinde kendisini gösterir. Dolayısı ile kısa vakit içinde çok ciddi anlamda sağlam bir bayilik adımı atmış olacaksınız.

 

Gönül Kahvesi Bayilik (Franchise) Müracaat ve Yatırım Masrafı 2020

 

Gönül Kahvesi, daima söylediğimiz üzere önemli anlamda gelişme eğilimi içinde olan markalar içinde. “Bir gün herkes Türk kahvesini tadacak” sloganı ile başlayan macera, ABD’ya kadar uzandı ve bu da oldukça büyük bir başarı diyebiliriz sanırım. Ama bayilik başvurusu öncesinde insanoğlu yatırım bedelleri ile önemli anlamda merak besliyor.

 • Gönül Kahvesi Bayilik Giriş Masrafı: 180.000 Türk lirası
 • Gönül Kahvesi Bayilik Yatırım Masrafı: 800.000 Türk lirası

olmak suretiyle 2020 senesinde uygulama yapılıyor. Elbette ki bu ücretler, son olarak görüşmeler ve sözleşmeler akabinde siz kıymetli bayilik adaylarından tedarik ediliyor. Sonrasında ise şubeleşme girişimi sağlanıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı