Uncategorized @tr

İlişki De Yaşayabileceğiniz En Kötü 10 Problem Nedir?

Hayatımız uzun bir yolculuktur. Kimi zaman bu yolculukta hayatımıza aldığımız insanlar olur. Ailemiz, arkadaşlarımız ve sevgilimiz. Hayatın olağan akışında sevdiğimiz insanla anlaşamadığımız zamanlar olabilir. Bu zamanların en kötüleri maddeler halinde incelenecektir.

  1.  İlişki De Yaşayabileceğiniz En Kötü 10 Problem Nedir? 

Bu bir ilişki de olabilecek en kötü senaryodur. Güven duygusu bir insanı rahat hissettirir. Yokluğu ise tamamen bir diken üstü halidir. Sürekli akla sorular gelir. Yıpranan bir ilişkinin başlangıcı güven duygusunun yitirilmesidir.

  1.  Kıskançlık 

Güven duygusu yitirilmesiyle birlikte kıskançlık olgusu yerleşmeye başlar. Her şey bir tür yalan gibi gelir.

  1. Kavga Edilmesi

İlişki de kavga olabilir. Küçük kavgalar yerini sarılmaya bırakabilir ancak büyük kavgalar geri dönülmesi zor sözlerin sarf edilmesi ilişki de yaşanacak en kötü zamanlardır.

  1. Sevgi Bitmesi

Sevgi biten bir şey değildir. Sevgi duymak her zaman vardır ancak sevgiden emin olmamak sorunu ilişki de yaşanabilir. Bu zamanlar ilişkinin karanlık zamanlarıdır.

  1. Sevgi Bitmesi

Her ilişki saygı ve sevgi çerçevesinde kurulmaktadır. Saygı yitirildiği zaman geriye sevgi de kalmaz. Şiddete varan kavgalar yaşanır. Bu zamanlar ilişki sözünün edilememesi gereken zamanlardır.

  1. Aldatılma

İlişki de bir taraf ya da iki tarafta aldatabilir. Bu zamanlar ilişkinin bittiğini gösterir. Aldatma duygusu, suçluluk duygusuna dönüşür. Pişman olunabileceği gibi ayrılıkla da sonuçlanabilir.

  1. Yatakları Ayırma

​​​​​​Bazı zamanlarda çiftler ayrı yatabilir. Bu gayet normaldir. Ancak bu ilişkinin yıpranmasını sağlayabilir. Kavgaları beraberinde getirebilir.

8. Mutlu Olamama Duygusu

İlişki normal gitmektedir. Ancak bir türlü mutlu olamama duygusu olabilir. Beklentinin fazla olmasından kaynaklanabilir.

  1. Monotonluk

Hayat bir şekilde akıp gitmektedir. Ancak insanlar ilişki de heyecan arayabilir. Bu zamanlarda kavgalar yaşanabilir. Hatta ayrılmayla bile sonuçlanabilir.

  1. Yetersizlik Duygusu

Hayattın bize dayattığı belli kriterler vardır. Yakışıklı veya güzel olma gibi. Eğer daha güzel veya daha yakışıklı biriyle yaşanan bir ilişki belli sorunları beraberinde getirir. Güven duygusunun yitirilmesi ile sonuçlanabilir. Ayrılma gerçekleşebilir.

İlişkilerde yaşanabilecek temel sorunlar maddeler halinde yazılmıştır. İlişki de yaşanabilecek birçok sorun vardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı