Banka ve FinansÇiftçi DestekleriKredi ve Destekler

İş Bankası İmece Kart Nedir?

Ülkemizde çiftçilik sahasında yatırım yapan ve gelirini bu sektörden sağlayanlar için bankalar tarafından pek çok ticari kart hizmeti verilmektedir. Bu kartları kullanan tarım ve hayvancılık girişimcileri nakit ve ürün ihtiyaçlarını avantajlı koşullarla karşılamaktadır. Çiftçiye destek sunan kartlar arasında en sık talep görenlerden biri de İş Bankası İmece Karttır. Peki, İş Bankası İmece Kart nedir ve İmece Kart avantajları nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda ele aldık.

İş Bankası İmece Kartı Kullanmanın Yararları Nelerdir?

  • İmece Kartı kullananlar hem yurtiçinde hem de yurt dışında alışveriş yapabilir. Bunun için Maestro teknik altyapıya sahip para çekme noktalarını değerlendirebilirsiniz.
  • İmece Kartınızı sektörünüzde ihtiyaç duyduğunuz nakit ve ürün ihtiyacı dışında da kullanabilirsiniz. İmece Kart para çekme ve yatırma hizmetinden yararlanmak için banka ATM’lerini kullanabilir, dilediğiniz noktaya para gönderebilir veya zamanı gelen faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
  • Tarsim Sigortası ödemesi için kartınızın size sağladığı kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. İş Bankası bu konuda size 3 aya kadar 0 faizli ödeme fırsatı sunmaktadır.
  • Pek çok ticari banka kartı gibi İş Bankası İmece Kartı da size puan toplama hizmeti vermektedir. Bankaya üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde (mazot ürünü dışında) puan toplayabilir, bu puanları dilediğinizde kullanabilirsiniz.
  • İş Bankası İmece Kart faizsiz olarak ödeme yapma avantajına sahiptir. Faaliyet alanınızda yapacağınız alışverişlerde faizsiz olarak geri ödeme yapmak için ödemelerinizi zamanında yapmanız son derece önemlidir.
  • İmece Kart ödeme dönemi siz girişimciler tarafından belirlenebilmektedir. Gelir zamanlarınızı hesaba kadar yılın istediğiniz döneminde geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İmece Karı İle Alışveriş Yapmak

Tarım ve hayvancılık sahasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü eşya ve ürünü üye alışveriş noktaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yemden fideye, mazottan zirai ilaca kadar birçok ürünü üye işyerlerinden uygun koşullarla temin edebilirsiniz. Kartınızın size sağladığı alışveriş noktaları dışında alışveriş yapmak istiyorsanız kartınızı bir banka kartı olarak kullanabilir, ödemelerinizi bankamatik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İmece Kart başvurusu için size en yakın şubeye gidebilirsiniz. Başvuru dilekçenizi ve faaliyet yaptığınızı gösteren belgenizi yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Banka kredi notunu dikkate alarak başvurulara yanıt vermektedir. Bundan dolayı öncelikle kredi notunuz hakkında araştırma yapmanız yararlı olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı