İş

Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları ve Peşinatı Nedir?

Bu yazımızda sizlerle beraber Komagene çiğköfte bayiliği {nasıl} alınır, şartları ve peşinatı nedir şeklinde soruların geneline cevap vereceğiz. Çiğköfteci açma, günümüzde en fazlaca rağbet gören ticari girişim türlerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Komagene, kısa bir vakit dilimi içinde sınırları aşan marka kıymeti ile beraber hepimiz için ideal bir seçenek oldu. Çiğköfte markaları içinde Türkiye’nin en mühim markalarından birisi olarak da ön plana çıkıyor. Bu yazımızda Komagene bayiliği {nasıl} alınır? Komagene franchise bayilik şartları nedir? Komagene bayilik peşinatı ne kadar? Komagene çiğköfte bayisi ne kadar kazanır? Bu ve bunun şeklinde bütün sorulara cevap verme yoluna gideceğiz.

 

Komagene Nedir?

Komagene, günümüzde mağazalaşmış çiğköfte zincirlerinin ilki ve markalaşma manasında da en geniş kitlelere yayılmış örneği olarak bilinir.

Komagene, çiğköfte üstüne vakit içinde bir üretim tesisi kurmuş ve bu anlamda yeni nesil bir marka haline gelmiştir. Kurumsal manasında da en fazlaca itimat veren seçeneklerinden bir tanesidir. Bu niçin dolayısı ile franchise manasında en fazlaca güvenilen markalardan da birisi olarak fark yaratır.

 

Komagene Çiğköfte (Franchise) Bayiliği {Nasıl} Alınır?

Komagene, vakit içinde franchise bayilik modeli ile beraber Türkiye geneline yayılma mevzusunda en başarı göstermiş markalardan birisi oldu. Türkiye’nin çiğköfte mevzusunda şuan ki en büyük markalarından birisi bulunduğunu da kesin olarak söyleyebiliriz sanırım. Komagene çiğköfte bayiliğini {nasıl} alırım? Bu sual web üstünde önemli anlamda soruluyor. Komagene bu anlamda sizlere kapsamlı bir biçimde bilgiler veriyor. www.komagene.com.tr sitesini ziyaret edin. Ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 

Komagene (franchise) bayilik müracaat formu için TIKLAYIN. Buradaki formu doldurarak detaylı bir şekilde ayrıntısına kadar bilgiler verin. Kurum yetkilileri sizi arasın ve koşullar ilişkin en ince ayrıntısına kadar informasyon sahibi olun. Kar oranı günümüzde %300 – %400 aralığında değişen çiğköfte dünyasında en güvenilir markalardan birisinin bayiliğini almak için ilk önemli adımları atın.

Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları Nedir?

Komagene, bu anlamda önemli anlamda seçici ve bir o denli da rekabeti seven markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Komagene bayilik başvurusu akabinde sizi arayan yetkiliden her türlü ayrıntılı bilgiyi alıyorsunuz. Şirket, benzer sürede sizin ticari ve adli sicil kaydınız şeklinde detaylara da extra ehemmiyetli bir biçimde yaklaşarak hareket ediyor. Komagene bayilik şartları genel anlamda aşağıdaki gibidir;

  1. Ticari ve adli olarak sicilinizin herhangi bir biçimde bozuk olmaması,
  2. Lokasyonunuzun çiğköfte yatırımcılığı için uygun olması,
  3. Şubeyi açmayı düşündüğünüz merkezin işlek, insanların basit erişebileceği bir noktada olması,
  4. Peşinat ücretini girişim akabinde süratli bir biçimde teslim edip edemeyeceğiniz,
  5. Bankacılık sicilinizin hali hazırdaki var olan vaziyeti,

genel itibari ile firmanın en fazlaca üstünde durduğu konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu şartları karşılıyor iseniz Komagene bayiliği sahibi olmak sizler için önemli anlamda basit bir seçenek olacak. Elbette ki bunun için bir de başlangıç masrafı tutarları ödemeniz gerekiyor. Bilhassa dört gözle beklenen mevzuda aslına bakarsak bu bedellerin ne kadar olduğu yönünde. Bu anlamda da sizlere resmi web sitesinden edindiğimiz detayları arz etmek istiyoruz.

 

Komagene Çiğköfte Müracaat Masrafı (Peşinatı) Ne Kadar?

Komagene, an itibari ile Türkiye ve Avrupa çapında ki şubelerin toplamı olarak 1300’ü aşkın franchise modeli ile beraber en büyük marka. Kısa vakit içinde büyük bir hız ile büyümeye de devam ediyor. Dolayısı ile sizlere sunmuş olduğu imkanlar da bununla doğru orantılı diyebiliriz.

 

Komagene çiğköfte müracaat (peşinat) masrafı ne kadar sorusunun yanıtı ise ufak bütçeli olan girişimciler için 35,000 Türk lirası + KDV olarak başlıyor. Daha büyük yatırımlı bütçeye sahipseniz size hususi paketler de yeniden sunulabiliyor. Daha yüksek girişimlerde bayilik kapsamınız ve sunabildiğiniz menü terimi fazlaca daha çok büyüyor.

Komagene Çiğköfte’nin Bayilerine Sunmuş olduğu İmkanlar Nedir?

Daima benzer lezzeti elde edebilmek için çiğköfteler bayilere 6000 m2 üstüne kurulu Komagene fabrikasından dağıtılır. Bu biçimde her yerdeki lezzetin benzer olması hedeflenir. Ama Komagene, marka kalitesi itibari ile fazlaca daha kapsamlı seçenekleri işleri basit hale getirmek için sunar. Bunlardan bazıları ise aşağıdaki gibidir;

  1. Girişimciye ve personellerine 1 hafta süresince ustalaşmış girişimcilik ve çiğköfte eğitimi,
  2. Girişimci için çiğköfte, sebze ve içecek tedariği,
  3. Bütün bayiler için online ve toplumsal medya reklamcılığı desteği,
  4. Bayilerin kampanya afişlerinin merkez tarafınca tasarlanması ve şubelere tedariği,

şeklinde çoğu başka seçenek merkez şube tarafınca girişimcilere sunulur. Bu da aslına bakarsak girişimcinin kafasında ki sual işaretlerinin fazlaca büyük bir kısmının kalkması manasına geliyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı