Dünya

Milyarderlere Özel Websiteleri

Milyarderlerin internette nasıl zaman geçirdiğini hiç düşündünüz mü? Herkes gibi Facebook, İnstagram kullandıklarını ve amazondan alışveriş yaptıklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

JAMESEDİTİON

Burası sıfır veya 2. el tüm lüks şeyleri bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi. Websitesinde satılanlar arasında malikaneler, lüks arabalar, mücevherler ve fazlası var. 2008 de kurulan site dünyanın en büyük lüks alışveriş sitesi olduğunu iddia ediyor ve günlük 25.000 kişi tarafından kullanılıyor. Websitesinde satılan en pahalı şeyler arasında 260.000.000 $ satılan havai’de bir ada var ve 2017 model Bugatti Chiron 4.000.000 $ satılıyor.

RİCHKİDS.LİFE

“Kimse sizi görmüyorsa zengin olmak sıkıcıdır” diyor sitenin mottosu. Burası zenginlerin Instagram’ı sayılıyor. Eğer bir Facebook hesabınız varsa buraya Siz de üye olup bakabilirsiniz, ama paylaşım yapmak veya like atmak isterseniz o zaman özel üye olmanız lazım ve özel üyelik için Aylık 1000 Euro ödemeniz gerekiyor. Bu sayede site gerçekten zengin olmayan kullanıcıları ayıklanmış oluyor. Sitede Arap şeyhlerinin Çocuklarını ve Türklerden ünlü zengin Emir Bahadır’ı görmeniz mümkün.

LUXY

Bu site sadece milyonerlerin kullandığı bir çöpçatanlık sitesi. Yani kısaca lüks Tinder. Milyarderlerin hayatlarının aşkını bulmaya hakları yok mu? sitenin amacı da bu… Zenginleri birbirlerine kavuşturmak. sitede yazana göre üyelerin aylık kazancı En az 1 milyon Dolar civarında. Üye olmak için bir ücret istenmiyor ama kim olduğunuzu araştırıp üyeliğinizi ondan sonra onaylıyorlar.

QUİNTESSENTİALLY

Burası lüks bir danışmanlık sitesi. Paranız varsa Ama hayal gücünüz kısıtlıysa site size yardımcı oluyor. En iyi sanat eserlerini sizin için bulup getirebilir veya doğum günü partinize özel sanatçıları getirebilirler. Ya da son dakika gitmek istediğiniz ve tamamen dolu bir restorana sizin için yer bulabilirler. Bu işlemler için size en az 60.000 dolar servis ücretleri var ve siteye sadece davetiye ile üye olabiliyorsunuz. Yani siteye üye olan başka bir milyarderi tanıyor olmanız lazım.

FLYBLADE

Her milyarderin bir özel Jet olmak zorunda değil Çünkü istedikleri zaman bu site üzerinden kiralayabilirler. Bir nevi uber’in zengin versiyonu diyebiliriz. Buradan özel Jet helikopter veya deniz uçağı kiraya biliyorsunuz. Olduğunuz yere en yakın noktaya araç gönderiliyor ve ister tatile ister konsere bu şekilde uçabiliyorsunuz. Bu servis için istek kişi başı 2500 dolar.

BEST OF ALL WORLDS

Şimdi de sırada zenginlerin Facebook’u var. Bu uygulama üzerinde şu anki yerinizi ve yakın gelecekteki seyahat planınızı belirtiyorsunuz bu uygulamayı kullanan diğer milyarderler sizi görüp buluşma ayarlayabiliyor aile iş veya eğlence seçenekleri de mevcut. Zenginlerin diğer zenginlerle buluşmasını kolaylaştıran bu uygulama sadece davetiye ile üye kabul ediyor.

LUXURY ESTATE

Zenginler ev ararken Hürriyet Emlak’tan kiralık 2+1 bakmıyorlar. Onlar için bu site mevcut içerisinde tüm dünyadan satılık veya kiralık lüks evler bulunuyor. Ünlü Emlak firmalarından sothebys burada danışmanlık veriyor. Sitedeki mevcut evlerin en ucuz unun fiyatı sıradan bir insanın hayatı boyunca kazanabileceğinden fazla. Yine de siteye girip hayal kurmak isterseniz bakmak ücretsiz.

PRİVATE İSLANDS ONLİNE

Ev arama sitesi varsa bir de özel ada arama sitesi Neden olmasın değil mi? Bu siteden dünya üzerindeki satılık adaları görebilir ve alabilirsiniz. Ayrıca belli bir dönem için kiralayabilirsinizde. Örneğin İrlanda’daki şu Horse Island isimli Ada’nın fiyatı 7 milyon Dolar civarında. Bu Ada satın alma kiralama sitesi artık lüks hizmetin son sınırı.

Bu sitelerden hangisini kullanmak isterdiniz yorumlarda yazın hazır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı