ama her şeyden önce biz de bize haberdar

Admin

Administrator
Staff member
olmak için de abone olabilirsiniz takip edebilirsiniz kanallarımızı başlayalım bakalım lafta çok durgun bir teknoloji haftası içerik yok ama işte yine bir şeyler var Otomotiv dünyasını derinden etkileyen yolda işte bazıları açıklama yapıyor seneye iyi olacak Sonra giderken de Gözükmüyor yani baktığın zaman ben çok uzamış beni 6 günden 2019 ayarına gelmesi yıllar sürecek bu hafta bir de şimdi ve hani şey değil buradaki olaydaki ilginç olaysız kendi içinde birtakım araştırmalar yapıyor Biz insanlar arasındaki dokunuruz ve zararımız var ve

üzerinden onlara vuruyor Hani bu ya Siz bunları tespit etmişsiniz bulmuşsunuz ne yapmışsınız araştırmalar yapmış Ama istediğin sonuçları Kartını kullanarak bir cep telefonu yaptı bu baya baya çalışan bayağı çalışıyordun Hatta benim verdim ve aktif olarak kullanıyor Yaklaşık 3 haftadır Hiç şarj etmedik gayet güzel bir şekilde çalışıyor Gerçekten mükemmel Tabii burada amacımız tamamen evde bir cep telefonu üretilebiliyor olduğunu göstermek gidip de Samsung ve iPhone mu kıyaslanabilir bir cep telefonu yapmaz değil O noktaya

da geleceğiz ama yavaş gel bu tavsiyelerde O noktaya kadar gelebilir bu içine hat takılabilen ve arduinolar ımıza özelliği kazandırır bilen bir burada Arduino Pro Mini var burada bir pazarımız var buradan ses çıkarıyoruz Burada da bir yerimiz var ön tarafa geldiğimizde de bir tuş takımımız ve 33 onlar da gördüğünüz 51 onlar da gördüğümüz ekranımı Bak burada da küçük bir toparlıyorum yüz var Sesi de buradan alıp gönderebiliyoruz Mikrofon nerede mikrofon yesem kartın Üstünde üstünde mikrofon var Gerçekten harika bir

diyorsam kart olmuş ellerine sağlık bu versiyonunu yani gördüğünüz gibi Zaten üzerine yapılmış bir kart bunu birazdan profesyonel şu şekilde bir hale getirmiş Emre daha iyi olurdu diye hoparlörü biraz geçirdim ama ses kalitesi de biraz artmış oldu daha kaliteli bir Hoparlör var anteni kısalttım O gerçekten çok büyük ve Çirkin bir anten dibi aldatmayı düşünüyorum arka tarafa geçtiğinizde de sahip silikon inekleri var aslında biraz da böyle eğlenceli bir şey olsun istiyorum Yani ayıp değil Nano sim kart var ama bir yandan da tuşlu telefon yine titreşim