Android telefona ne kurduysan Hepsini buraya

Admin

Administrator
Staff member
kuruyorum arkadaşlar test telefonlarına bu şekilde uygulamaya atıyorum Ona rağmen RAM konusunda beni bir daha boğaza asla ve asla sokmadı bununla beraber okuma yazma hızını nasıl anlayabiliriz yani Zaten çok profesyonel telefonlar ama şuradan anlayabilirsiniz bir güncelleme yaptım mesela birkaç gün değilim ki ben Samsung Galaxy Note yumurta kullandım sonra bu telefona geçtim bu telefona geçince Google Play açıyorum Ve dün ki 30 tane güncellemem var şimdi güncellemelerden bir tanesini serakol of Duty Mobile Yani ben bu

oyunu oynarken güncelleme geldiğinde zaten bir cigabayt güncelleme geliyor O bir cigabayt hızlı bir şekilde uygulayabilmesi okuma yazma performans aynı zamanda renk konusunda da bize bazı sonuçları vermiş oluyordu 6'şar inanılmaz bir de eklemişler Bir önceki gibi bir kadınım ve günün sonunda bir çok iyi zaten ama olacakmış olursa oraya gidip o zaman çalışacak gibi bir şey çok çok fazla telefon Türkiye'de yok sevgilim kullandığı için bu işlemciyi kullanıyor telefonlara aşık oluyor Platformu bize ne sunuyor Hem de böyle bir

çözüm böyle bir anda okuma yazma ve aynı zamanda seçeneği ile beraber bir daha oluyor mu Coşturabiliyor Tabii beraberinde biraz ısı artışı oluyor ama bertaraf etmek için sahip olduğu için herhangi bir sorun yok Sevgili dostlar oyuncuları için merak edenler var 30 dakikada %50 kablosuz şarj olacak Altını çiziyorum 30 dakikada %50 yani kutunun içinden çıkan kablolarla şarj edersek ne olur O da 23 dakikada %50 şarj anlamına geliyor %50 şarj belki var ya siz boyu kurtarabilir 4510 miliamperlik batarya daha bu sabah yani bu videoyu çektiğim

sabah beni nasıl kurtardı iPhone 11 sıra vardı Normalde aracımda karşıya çıkışta bir adaptör vardı çakmaklığa gelen o tabloyu bulamadım ve maalesef evde değildi arabada şarj ederim planı yere düştü yüzde üç şarjda diğer Arkadaşıma kahvaltıya başladık Şarjım azalıyor arkadaşım Niye ki durdurma de ben sana WhatsApp'tan gönderiyorum Bir ara falan derken şarj olduğu yüzdedir Eyvah ne yapacağız bir yandan toplantıyı da bölmek istemiyorum şarjı yeni bir de benim gibi bir adam yani şarj bulabilir miyiz dememesi lazım Ne yaptın bunu