başlayalım isterseniz Elime çok rahat olduğunu

Admin

Administrator
Staff member
söyleyebilirim özellikle Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 20 Ultra yı denemiştim O da çok sevdim ama bu süre geçirdikten sonra tekrar döndüğünde ya dedim bu telefonla kadar ince hem ince hem de ele çok rahat oturabiliyor bu sakın şu anlama gelmesin bu telefon küçük Hayır değil aslında kocaman da bir ekranı var ama buna rağmen çok kibar bir telefonu olduğunu söyleyebilirim ne çok telefonda olduğu gibi tabii ki kamera çıkıntısı bunda da mevcut ama Samsung Galaxy Note 20 ortadaki kamera çıkın üstünü gördükten sonra bir

daha Bunları asla laf söylemeyeceksin enteresan bir deneyim daha var bende şu an ve Siyah olan modeller ve bunu dengi almayın bitti sakın almayın bu rengi çok daha güzel renk seçenekleri var Benim Sizlere tavsiye edeceğim renk mavi olacak zaten parmak izi bunda acayip belli oluyor be gerçekten beni çok rahatsız ediyor arka tarafta ve ön tarafta ciddi anlamda parmak ile ama arka tarafta daha fazla Bu arada ön tarafta fabrika çıkışında bir koruma var Ona rağmen arka tarafta herhangi bir şey olmamasına rağmen mavi renkte Bu

problem o kadar öyle çıkmıyor O nedenle bu rengi almayın mağazadan saden konuşma asla tavsiye vermezdim Ama bu sefer karışıyorum tasarımda enteresan bir detay var iPhone'larda işte Şu anda bir iPhone 11 Pro var elimde sol tarafta bir ses açıp kapatma tuşu var şimdi bu tuşun bir benzeri Android telefonlarda ilk kez One Plus da karşıma çıktı sağ tarafta bir buton var bunu 3 kademede hareketi ötre biliyorsunuz en yukarıdaysa sessiz Bir ortadaysa titreşimde 6 ay kadar zil sesi açık ses tuşunun fiziksel olarak buraya

konulması tuhaf geldi bana ama alıştıkça da iyi ki varmış diyorsunuz ekranı açmadan sağ taraftan gözlü bir şekilde girdiğiniz ortamlarda daha silmem için insanları hızlı bir şekilde sesi kontrol edebiliyorsunuz şüphelerim ekrana Çünkü çözüm Dönem başında büyük konuştum Dedim ki Android dünyasındaki Baba telefon elimde ki bu telefon ebebi var Bunlardan en güçlü sebeplerden biri ekran ekran o kadar başarılı kız sana aşık olmamak imkansız zaten Yani akıcı bir ekranı var ikincisi ekranın kalitesi o kadar gerçekçi siyah gösterir çektiğimi bir