Bende senin izleyicilerle aynı kafadayım tuşlu

Admin

Administrator
Staff member
bir olmazsa büyük hayal kırıklığı O yüzden Yılan oyunu bayağı iyi yani diğer özelliklerinden daha iyi çalışıyor güzel bir yılan oyunu var yükleyelim onları oynanabiliyor bunda da oynanabiliyor beraber oynayalım Sen bunda o ya bu daha güzel tam Telefonu elime aldım onda da var galiba Benimkinde de tekrar bu arada ama bir tane bile falan oldu Ben bir tane yakaladım Sanmışız yaklaşık 50 milisaniye içinde basınca Evet onlar gelişecek Tabii ki daha güzel olacak şu an ama çünkü ama kaç sene oldu şimdi en son ne zaman 3310

kullandın sende bir şey erken kullandın demişken hala Çalışıyor yani öyle bir şey yapmış ki öyle olacak O yüzden Ayhan beni yendin olarak saymıyorum aynı şartlarda değil titreşim muz hazır istersen açık deneyebilirsin başlıyor Evet şu an sen hissedebildiği öyle yaptın sessiz modu pa not İnsan bir telefonuna dedikçe böyle yürüyormuş gibi oluyor da öyle bir şey de yapacağım buna dik durunca böyle hareket edecek Bu benim telefonumu zil sesi başka bir tane daha deneyelim o zaman biraz nostaljiye götüreyim sesini biraz

artıracağız bütün çocuk telefonuna hepsini dinledik yani bence yeterli bence Alo Alo merhaba harika SIM kartları mı taktım Çünkü Çift sim kart desteği var biliyorsunuz ve kullandıktan sonra da edindiği deneyimleri Bu videoda paylaşmaya karar verdim o kadar çok mesaj gerek Hadi artık paylaş bu videoyu de Hazırsanız başlayalım Iki tane sim kartımı taktın bir telefon Ve tabii ki iPhone 11 Pro yanımdan ayırmıyorum bir ayet bir Android deneyimi olsun Her zaman değil ama neredeyse deneyimine bana sunan bir Android telefon şu anda

elimde bunu en baştan söylemiş olayım Bu markanın Türkiye macerası soru işaretli Çünkü bir bant var Türkiye ofisi var mı yok mu hadi onu geçtim Hepsiburada Türkiye garantili satılan bazı telefonlar var şimdi mantılar 8 Pro da belli bir süre hepsiburada'da garantili satıldı ama sonrasında ses sedan kesildi Eğer bir gelişme olursa tabii ki Şifre etmekten bu gelişmeleri sizlere paylaşacağım ama şu anda bir Bağcılar telefon almak mümkün değil Eğer olursa da zaten bu videonun açıklama kısmına ne işi bırakacağım telefonun tasarımından