farklı ama duymadın söylediği şeye ihtiyacınız

Admin

Administrator
Staff member
olan bütün özellikler buradalar ve ucuz şimdi kutusundan çıkartıp bakalım gerçekten doğru mu ucuz olduğunu şuradan anlayabiliriz En azından bantlar 8 pro'ya göre kutu acayip şal şalımı One Plus 8 kutuları inanılmaz hakikaten şimdi montlar ne oldu bakacağız Arkadaşlar şöyle kutusundan çıkartalım renk çok güzel bir renk en sevdiğim renk diyebilirim değil de var mı Varsa ya da Samsung'un telefonlarında da öyle koyu renklerden uzak durun ciddi anlamda bir parmak izi bırakıyor O nedenle bu renkler gerçekten çok cazip diyebilirim önceden

Tam aksine koyu renkler tercih ediyorum Bu arada hala tercih edenler var zevkleri Tabii ki bir şey diyemiyorum kutunun içerisine acaba neler eksilecek Çünkü kutu yerine biraz daha normal bir kutu bizi karşıladı fiyat ucuz olsun diye Acaba başka şeyler de eksilmiş mı ona bakacağız arkadaşlar bir kalıp geliyor burada kılıflarını sevmiyorum Seni de şu Yine benzer bir şey geldi mi En azından One Plus yazmıyorlar kılıfı taktıktan sonra Ya zaten her tarafta One Plus yazıyor abi adamlar buraya da yazmışlar yeter yani yeter şimdi sınıfımız burada

Onun dışında yani şu marka ile alakalı bazı bilgilendirme notları var Hoşgeldiniz Mektubu var Şimdi siyah onun Normalde mesajı oluyordu O kırmızı kutuların içerisine Şimdi de böyle Fotoğrafların olduğu ekibin olduğu bir mesaj var bende One Plus diyor suyla hava ile bir toplantıda karşılaşmıştım Bir de fotoğraf paylaşmıştık şurada neler çıkacak Yani marka yeni şimdi bilmiyorum Hani bazıları sanmıyorum ama no kelimesini diğerini yapıştırmak ister misiniz Ben pek biteceğini zannetmiyorum yani Öyle bir marka değil Belki ileride Efsane bir

şey olur bantlardan ayırırlar mı onu da bilmiyorum Çünkü toko ondan sonra aşağı Real mi biliyorsunuz Bunlar altüst markalar vesaire var Red Club kulüptür ya söyle de bir web sitesi var web Start come to bir üyelik kartı bunu ne olduğuna daha sonra bakacağım Bu arada bugün kutu açılış mi diyorsun detaylı inceleme videosunu zaten çok hızlı bir şekilde sizlere Hazırlayacağım bir hafta kullanacağım sim kartına Ben takacağım bir hafta sonra da bir Şarj konusunda adamlar çok iddialı Bu nasıl priz ya Hayatımda ilk defa böyle bir priz görüyorum