gece yarısı organizasyonu telefonunuza alıyorsunuz

Admin

Administrator
Staff member
elinize elinize aldığınızda zaten oda karanlık sadece ilk onlar görüyor yani İlk olarak arkasındaki siyah odanız litrelik karanlığıyla birleşiyor siyah zaten ne kadar gerçekçi siyahta o kadar başarılı bir ekran ortaya çıkıyor işte bu akışkan ameliyat Gökhan'ın ne kadar başarılı olduğunu bize gösteriyor merak eden çok sayıda çünkü hem ekran çözümü zaten Muazzam ekrandan bahsediyoruz İşin güzel tarafı bu ekranın parlaklığı o kadar başarılı ki aslında başarıdır sudan görebiliriz bu telefon alın güneşin altında böyle tutun ekranın içeriğini ne kadar

görebiliyorsunuz Çünkü parlaklık ne kadar fazlaysa güneşin altında aydınlık bir ortamda ekran içeriğini görmek ve o kadar zorlaşıyor bunu ne kadar iyi yapabiliyorsa telefonda o kadar iyi ve bu telefon benden Geçer not aldı geçen otogarında yıllık telefon Türkiye'de çok satılan ve telefon olmadığı için yani buna kılıp bulmak problem ama kutunun içerisinden bir tane kırık çıkıyor kılıf çok saçma almış onu sonradan fark ettim yani bu adamların kendi sloganın her yer Mutlaka kendi kılıfını değil de başka bir klip kullansanız çok iyi olur telefonda beni

kendisine aşık eden en önemli özelliklerden bir tanesi ya Çünkü söylerken Yani nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum hepsi kenzin dediğimiz bir şey var ya Yani ekrana dokunduğunuzda Dokunma hissi yatmıyor size yansıtabilmek için bir titreşim mekanizması var ya Bu mekanizmalı mükemmel Çalışıyor Ne yapsın ki ya titreşim işte ev telefonları Tamam her telefonda var ama bu telefonda muhteşem bir uyum da çalışıyor ise geriye gittiniz bir yazı yazdınız bir bütün ekranları açtınız o kadar güzel bir geri bildirim veriyor kesince kontrolü

sizde olduğunu anlatıyor bir de gecikme çok az olduğu için telefon zaten güçlü işlemcisinden birazdan bahsedeceğim O günkü size yansı yani niye dokunuyorsun anda ben yatıyorum şeklinde bir his bırakıyor hep enceyiz çok başarılı amiral gemisi telefonlar da dikkat edeceğimiz Bir diğer konu da depolama ve hafıza beden konusunda hiç bir problemim yok uygulamayı kurdum her şeyi kurdum ama netflix'ten oyunlarıma kadar sosyal medya araçlarının kurgulanacak YouTube söylüyor yani işimi yönettiğin uygulamalarda şu anda burada var bir