Hayatın İçinden

Ünlülerin Bilinen Akrabaları

Birçok ünlü Şöhret’i ulaştıktan sonra akrabaları da onun izinden gitmeye başlıyor bu tüm dünyada değişmez bir kural ülkemizde de onlarca örneği mevcut.Bugün biraz yeni nesil ünlülerin hangi ünlülerle akraba olduklarını bakalım…

PELİN ÖZTEKİN

unlulerin-bilinen-akrabalari-pelin-oztekin
unlulerin-bilinen-akrabalari-pelin-oztekin

153 kilodan 63 kiloya inen ve kavuştuğu fit görünümle magazin gündemindeki yerini koruyan oyuncu Pelin Öztekin, Çok Güzel Hareketler Bunlar sayesinde kariyerinde Zirve yaptı. Kendisi gibi Babası da ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin Pelin’in Öz babasıdır.

 

 

 

 

MUSTAFA ERDOĞAN

unlulerin-bilinen-akrabalari-mustafa-erdogan
unlulerin-bilinen-akrabalari-mustafa-erdogan

Anadolu Ateşi gösterileri ve dahil olduğu organizasyonlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın da kardeşi olan Mustafa Erdoğan Anadolu Ateşi dans grubunun genel sanat yönetmenidir.

 

 

 

 

EDİS GÖRGÜLÜ

unlulerin-bilinen-akrabalari-edis-gorgulu
unlulerin-bilinen-akrabalari-edis-gorgulu

Kurduğu Ahbap Derneği ile sosyal sorumluluk çalışmalarına önem veren sanatçı Haluk Levent, son dönemin parlayan ismi Edis ile akraba olduklarını belirtti. Haluk Levent’in yeğeni ile ediz’in kuzeni evli.

 

 

 

 

 

BERK ATAN

unlulerin-bilinen-akrabalari-berk-atan
unlulerin-bilinen-akrabalari-berk-atan

Son dönemin Gözde oyuncularından Berk Atan’da eski model Ebru Destan‘ın yeğeni. Kendisi aynı zamanda bir dönem Beşiktaş’ta forma giyen futbolcu Çağdaşı Ata‘nın kuzeni. Manken ve oyuncu Berk Atan 26 Ekim 1991 yılında doğdu. Aslen İzmir’li olan genç oyuncu 2012 Best Model Of Turkey birincisi.

 

 

 

 

ARAS BULUT

unlulerin-bilinen-akrabalari-miray-daner
unlulerin-bilinen-akrabalari-miray-daner

Beyaz Show’a katılan genç oyuncu Miray Daner, öyle bir ismi kuzeni olarak açıkladı ki herkes şok olmuştu. Öyle bir geçer zaman ki dizisi ile tanınan ve içeride dizisi ile şöhretini taçlandıran, şimdilerde ise çukurda rol alan Aras Bulut İynemli‘nin halasının oğlu olduğunu söyleyen Daner, bu itirafı ile bilmeyenleri şaşırttı. Hala dayı çocukları olan İynemli ve Daner’in sosyal medyada birbirlerini takip etmiyor oluşları ise dikkat çekiyor.

 

 

 

 

CANSU TAŞKIN

İnstagram fenomeni Cansu Taşkın, Metin Özülkü‘nün dayısı olduğunu açıklamıştı. instagram’da dayı yeğen bir araya gelip fotoğraf paylaşan Cansu Taşkın, dayısı ünlü müzisyen Metin Özülkü ile çekildiği bir fotoğraf karesini Instagram hesabından Canım dayıcığım ile stüdyo, sürprizler notuyla paylaşmıştı.

 

 

 

 BELİS ŞEN

Ünlü youtuber Beliz Şen, Bengü‘nün yeğeni teyzesi ile çektiği videolar popülaritesini arttırdı.Beliz Şen, YouTube kanalı üzerinde günlük vlog, makyaj yapımı ve çeşitli eğlence içerikli videolar paylaşmaktır.

 

 

 

 

İREM DERİCİ

İrem Derici ile Bergüzar Korel akraba olduğunu açıklamıştı. İki ünlünün kuzenleri evli olduğu için, evlilik yoluyla akraba oldukları ortaya çıkmıştı. Korel; Biliyor musunuz biz İrem ile akrabayız benim kuzenim ile onun kuzeni evli Ailelerimiz görüşüyor ama bunu çok az kişi biliyor dedi.

 

 

ATABERK ÖZDEN

Son dönemde gündeme gelen isimler ünlülerin akrabaları çıkıyor İrem Derici ile olaylı bir aşka Yelken açan dansçı Ataberk Özden‘e de bu isimlerden biri dansçı şarkıcı Tarık Mengüç‘ün yeğeni. 21 yaşındaki Ataberk Özden 2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programına katılmıştı.

 

REYNMEN

Son günlerin popüler ismi youtuber Reynmen‘in ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın akrabası olduğu ortaya çıktı. Reynmen mahlaslı Yusuf Aktaş’ın annesi Hasibe Yılmaz Aktaş ve Cem Yılmaz’ın kuzen olduğu öğrenildi. Reynmen ile annesi Hasibe Yılmaz Aktaş 2013’te Cem Yılmaz’ın imza gününe katılmış ve bu buluşma haber bültenlerinde yayınlanmış.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı